Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Jem smacznie i zdrowo, jest kolorowo”

Dnia 29 listopada 2019 roku odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego  konkursu plastycznego ,,Jem smacznie i zdrowo, jest kolorowo” zorganizowanego przez nasz Ośrodek  we współpracy z  Warmińsko- Mazurską Biblioteką Pedagogiczną im. Karola Wojtyły pod patronatem  Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Elblągu.

Zwycięzcom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody. Odbyły się również zajęcia warsztatowe pod hasłem ,,Jemy smacznie i ZDROWO” przeprowadzone przez panią Magdalenę Kobylińską. Wszyscy uczestniczyli w nich z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem, wzbogacając swą wiedze o zdrowym odżywianiu. Na koniec na zaproszonych gości czekał zdrowy i smaczny poczęstunek.

Organizatorzy gratulują zwycięzcom i ich opiekunom oraz  dziękują wszystkim pozostałym uczestnikom za udział w konkursie.  Prace plastyczne można podziwiać na wystawie  zorganizowanej w Bibliotece Pedagogicznej.

Informacja o konkursie: