Prośba o udział w badaniu

Szanowni Państwo, Rodzice naszych uczniów!

W związku z przystąpieniem placówki do programu pilotażowego Szkoła Promująca Zdrowie, zobowiązani jesteśmy do przeprowadzenia autoewaluacji, której celem jest sprawdzenie, w jakim stopniu szkoła specjalna osiąga cele określone w polskiej koncepcji SzPZ
Szanowni Państwo, prosimy (Rodzice, których dzieci uczą się w naszej szkole dłużej niż 6 miesięcy) o zarezerwowanie sobie 15 minut na udział w badaniu (anonimowa ankieta).

Proponowane terminy: wtorek 8 stycznia 2019 roku o 15.30 – sala przyrody lub piątek 11 stycznia o 8.00 – sala przyrody.

Jeśli żadna z proponowanych dat nie będzie Państwu odpowiadała, to po 14 stycznia 2019 roku zachęcamy do indywidualnego kontaktu z pedagogiem lub psychologiem.

Przeprowadzenie autoewaluacji umożliwi szkole podjęcie starań o uzyskanie Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie, niedostępnego do tej pory dla szkół specjalnych.

Agnieszka Zych, Marzena Żachowska